Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Užitočné rady ako vidieť ľudskú auru

reklama:
Užitočné rady ako vidieť ľudskú auru
Užitočné rady ako vidieť ľudskú auru Foto: www.gettyimages.com

Nezasvätení sa domnievajú, že schopnosť uvidieť energetický obal okolo postavy nejakej živej bytosti alebo predmetu majú iba senzibilovia. Ezoterika však pozná metódy, umožňujúce každému, kto si to praje, naučiť sa bez problémov vidieť vlastnú alebo cudziu auru.

Parapsychológovia tvrdia, detské obrázky rôznych živočíchov vo fantastických farbách potvrdzujú, že v útlom veku dokáže človek vidieť viac ako obyčajnú fyzickú schránku. S postupujúcimi rokmi je však vnímanie okolitého sveta stále viac zastierané materiálnymi hodnotami. Dieťa svoju schopnosť vidieť energetickú časť reality stráca. Existuje niekoľko metód, ktorými sa dá táto stratená schopnosť vrátiť.

Nie je na tom nič ťažké.

Posaďte alebo postavte sa vo vzdialenosti asi 50 cm od zrkadla umiestneného tak, aby pozadím zobrazeného odrazu bola jednoliata svetlá plocha. Osvetlenie by nemalo byť príliš ostré. V tme by ste však neboli úspešní vôbec.
Uvoľnite dôkladne celé telo. Dýchajte pravidelne. Neskôr si všimnete, že aura sa pri naplnení pľúc vzduchom zväčšuje.
Ľahké kývanie tela zo strany na stranu posilňuje koncentráciu.
Pozorujte odraz steny za vami. Kĺzajte pohľadom po obvode postavy.
Po nejakej dobe sa okolo nej objaví nehmotný ľahučký obal pohybujúci sa spolu s telom.

Keď sa aura objaví, môžeme podľa priania zmeniť jej farbu. Pamätajte však, že to silne ovplyvňuje osud aj povahu. Pristupujte k takým zmenám seriózne, aby ste nepoškodili ani seba, ani nikoho iného.

Ako uvidieť auru? Ako začiatok nám pri rozvoji tejto schopnosti pomôže pozorovanie aury menších predmetov. Postupne potom prechádzame k rastlinám a živočíchom. Výsledkom je rozvinuté tretie oko, ktoré umožňuje pozorovať auru iných ľudí bez najmenších problémov.

Ak človek rozvinie svoju schopnosť pozorovať auru, získava zároveň možnosť zmeniť vlastný osud a naučí sa pomáhať ľuďom okolo seba. Nenahraditeľné sú tieto znalosti pre duchovný rozvoj a poznanie hĺbok vlastnej osobnosti.

Zdroj: astroplus.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 19. decembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.