Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto sú najviac majetnícke znamenia podľa horoskopu

reklama:
Toto sú najviac majetnícke znamenia podľa horoskopu
Toto sú najviac majetnícke znamenia podľa horoskopu Foto: depositphotos.com

Každé znamenie zverokruhu má svoje jedinečné vlastnosti, dobré aj tie zlé. Svoju vlastnú osobnosť, ktorá sa vie prejaviť. Niekto si vzťah privlastňuje viac, než je zdravé, druhý dáva partnerovi absolútnu voľnosť. Prehnane majetnícke sklony môžu pôsobiť nepríjemne, zväzuje partnera a je nutné nastaviť vhodné hranice. Môžete určiť majetnícke znamenie podľa horoskopu. Na ktorej priečke bude to vaša?

12. Vodnár (21. januára – 20. februára)

Najmenej majetníckym znamením zverokruhu je Vodnár. Sú nezávislí, slobodomyseľní a cení si svoje slobody. Vo vzťahoch sa nechcú cítiť obmedzovaní alebo dokonca kontrolovaní, to ich zväzuje a chcú potom zo vzťahu čo najrýchlejšie preč. Radi objavujú nové veci a koncepty, nenávidia žiarlivosť.

11. Strelec (23. novembra – 21. decembra)

Strelec a žiarlivosť? To k sebe vôbec nejde! Dá vám svoje srdce a miluje vás naozaj vrúcne, ale nie sú to tí, ktorí by o lásku druhého prosili alebo si ju dokonca nejako podmieňovali. Vzťah podľa nich funguje na princípe dôvery, majetnícke sklony to len a iba komplikujú.

10. Blíženci (22. mája – 21. júna)

Blíženci levitujú medzi snahou byť majetnícki a udržať si svoju vlastnú nezávislosť. Tým, že majú v sebe dve osobnosti, kladú si dvakrát toľko otázok, nevedia presne, ako na ne odpovedať a tak je to obvykle podľa toho, ktorá osobnosť je momentálne silnejšia.

9. Ryby (21. februára – 20. marca)

Ide o zložité a tak trochu tajomné znamenie, ktorému sa majetnícke sklony nevyhýbajú. Nie sú inak výrazné, naopak ich Ryby maskujú za romantické gestá a za uznanie, ktoré partnerovi môže lichotiť. Potrebujú emočné potvrdenie, aby sa vo vzťahu cítili bezpečne a môžu sa stávať majetnícky, keď sa im ho nedostane.

8. Panna (23. augusta – 22. septembra)

Ide o veľmi logické a praktické znamenie, ktoré pristupuje ku všetkému veľmi racionálne. Nie sú horúce hlavy, nežiarli a nebudú z tých, ktorí budú vyzvedať, kde partner bol a s kým. Nedávajú najavo svoje emócie, ale potreba bezpečného a stabilného vzťahu v nich môže vzbudiť majetnícke sklony.

7. Baran (21. marca – 20. apríla)

Barani sú veľmi zaujímavé znamenia, ktoré vedia do vzťahu veľa investovať, chcieť druhého úplne pre seba a tým pádom mať sklony k majetníckemu správaniu. Inokedy zase budú chcieť slobodu a nezávislosť. Potrebujú uistenie, že partner je oddaný len a iba im, ale oni sami istotu obvykle dať odmietajú.

6. Váhy (23. septembra – 23. októbra)

Váhy sa zdajú byť uvoľnené a vyrovnané, sú milujúci a láskaví ľudia, ktorí nevyzerajú ako tí, čo chcú druhých vlastniť. Vie byť vo vzťahu občas prekvapivo majetnícke. Ak sa cítia zle a neisto, potom je ich prirodzenou reakciou prevziať nad vecami kontrolu a pokúsiť sa všetko napraviť, niekedy aj majetníckym správaním.

5. Lev (23. júla – 22. augusta)

Vo vzťahoch môžu byť Levy veľmi teritoriálne a nie sú radi, keď sa pozornosť triešti na viac ľudí. Obdiv a pozornosť je pre nich dôležitá a chcú ju od svojich náprotivkov. Keď sa tak nedeje, môžu byť náchylnejšie k žiarlivosti, zanedbávaniu alebo ignorovaniu. Potrebujú byť skrátka obletovaní.

4. Kozorožec (22. decembra – 20. januára)

Kozorožec pracuje v živote tvrdo, aby získal to, čo skutočne chce. Keď to dosiahne, začne mať strach, aby to nestratil. To isté platí v láske. Dlho sa o niekoho usilujú, ale potom ho svojou majetníckou povahou zadusí a odoženú. Majetnické vlastnosti sú pre neho akýmsi vyjadrením lásky.

3. Rak (22. júna – 22. júla)

Tretie miesto zaberá Rak. Jedno z najcitlivejších a najemotívnejších znamení. Vo vzťahu vedia byť pekne majetnícki, chcú mať svojich blízkych pri sebe a požadujú úplnú oddanosť. Môžu sa cítiť ohrození av tom prípade urobia čokoľvek, aby mali o svojich blízkych jasné a presné informácie – kde sú, s kým, prečo a podobne.

2. Býk (21. apríla – 21. mája)

Druhá priečka patrí Býkom, ktorí vyznávajú tradičné hodnoty. Bezpečie hľadajú v partnerstve a dávajú prednosť stabilite a pevnému záväzku. Svoj vzťah ochránia za cenu všetkého, majú svojich partnerov pod pozorným dohľadom, dôverujú, ale radi preverujú a zisťujú, kde sa ich partner práve nachádza a hlavne s kým.

1. Škorpión (24. októbra – 22. novembra)

Na prvom mieste skončili Škorpióni, ktorí sú zosobášení tým, ktorých milujú. To však býva dvojsečná zbraň, pretože v skutočnosti môžu byť super majetnícki. Požadujú po druhých stopercentnú lojalitu, potrebujú mať podrobný prehľad, kde ich partner práve je. Majú veľmi žiarlivé tendencie a môžu druhých dusiť.

Zdroj: www.svetzeny.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 17. mája 2024

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.