Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tajomstvá karmy a zmena života raz a navždy!

reklama:
Objavte tajomstvá karmy a zmeňte svoj život navždy!
Objavte tajomstvá karmy a zmeňte svoj život navždy! Foto: www.freepik.com

Karmická psychológia odhaľuje začarovaný kruh opakujúcich sa chýb z minulých životov. Tento článok skúma, ako sa ľudia neustále stretávajú s rovnakými situáciami, a ako im práca na karmických vzorcoch môže pomôcť prelomiť tieto cykly a dosiahnuť vnútorný rast.

1. Dookola tie isté chyby?

Každý nový život prináša rovnaké výzvy, ktoré sme zažili v minulých inkarnáciách. Ako sa hovorí, stále šliapeme na rovnaké hrable, pričom rany sú s každým životom bolestivejšie. V mojej praxi karmickej psychológie som zistil, že väčšina ľudí prechádza životmi a opakuje tie isté role ako v nekonečnom filme „Na Hromnice o den více“, kde sa hrdina každé ráno prebúdza do rovnakého dňa. Tak ako on, aj my môžeme tieto situácie zmeniť len my sami. Koľko životov musí duša prežiť, aby správne zahrala aspoň jednu životnú scénu?

2. Karmické vzorce

Prvým krokom je ukázať klientovi začarovaný kruh chýb, v ktorom sa ocitá od narodenia až po smrť v každej novej inkarnácii. Potom je potrebné pomôcť mu pochopiť činy a ich dôsledky. Ak človek opakuje nesprávne jednanie v reakcii na vonkajšie udalosti, jeho karmické telo zaznamenáva tieto činy ako automatické reakcie. Takéto „automatizmy“ sú uložené v podvedomí a naše psychické nevědomie opakuje staré scenáre.

3. Vytvorenie nového scénaru

Čo robiť? Ako sa z tohto kruhu dostať? Aj keď začneme ovládať svoje činy, kde máme záruku, že sa nevrátime k starému scenáru? Je potrebné vytvoriť nový scenár správania. Vstúpením do pamäti Ekumenickej školy duše môžeme nájsť nové možnosti jednania. Toto si vyžaduje čas a úsilie, ale je to lepšie ako donekonečna opakovať staré chyby v ďalších životoch.

4. Práca s karmou a duchovný rozvoj

Práca s karmou nie je len boj s karmickými stereotypmi, ale aj tréning vnímania a chovania. Vďaka tomu začína človek hlbšie vnímať procesy okolo seba a otvárajú sa mu nové perspektívy duchovného rozvoja. Tieto vnútorné zmeny zlepšujú aj jeho materiálnu pohodu a postavenie v spoločnosti.

5. Ako zlepšiť fyzické zdravie

Posledný prínos práce s karmou sa týka fyzického zdravia. Aj keď cieľom nie je liečenie fyzických ochorení, mnohí ľudia po niekoľkých sedeniach prekonali rôzne choroby, ktorými trpeli roky.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 15. júna 2024

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.