Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Medzi manželmi je šokujúci rozdiel 37 rokov. Túžia po spoločnom bábätku

reklama:
staršia žena s mladším mužom
mi je šokujúci rozdiel 37 rokov. Túžia po spoločnom bábätku Foto: www.freepik.com

Vzťah medzi 62-ročnou Cheryl a 25-ročným Quranom vzbudil obrovskú pozornosť. Ich manželstvo šokovalo mnohých a teraz dvojica uvažuje o spoločnom bábätku. Ako plánujú prekonať biologické prekážky a čo na to hovorí verejnosť?

Keď 62-ročná Cheryl a 25-ročný Quran uzavreli manželstvo, ich svadba vyvolala množstvo diskusií a šokovala širokú verejnosť. Cheryl a Quran McGregorovci z americkej Georgie, ktorí medzi sebou majú vekový rozdiel 37 rokov, idú však ešte ďalej. Dvojica teraz otvorene hovorí o tom, že by chceli mať spoločné dieťa a ich úmysly sú podľa nich veľmi vážne.

Pevné manželstvo napriek všetkému

Mnohí považovali svadbu Cheryl a Qurana za dobrý vtip, no títo dvaja tvrdia, že žijú v pevnom a harmonickom manželstve. Ich vzťah sa stal veľkou senzáciou. Samozrejme, nie všetci sú ich fanúšikmi – niektorí jednoducho nechápu ich vzťah s takým obrovským vekovým rozdielom.

Hľadanie riešení pre spoločné dieťa

Cheryl a Quran verejne hovoria o svojej túžbe po spoločnom dieťati. Keďže 62-ročná Cheryl už nemôže biologicky počať dieťa, hľadajú alternatívy. V hre je náhradná matka, ale aj adopcia. Či sa im nakoniec podarí mať spoločné dieťa, ukáže len čas.

Cheryl je už sedemnásobnou matkou a niekoľkonásobnou babičkou, čo vedie k otázkam, či sa vo svojom veku dokáže postarať o malé dieťa. Kritické komentáre ju však neodrádzajú.

„Hovoria mi, že sa už nezvládnem postarať o dieťa. Ale ja mám viac energie ako polovica tých mladých ľudí, čo sa starajú o deti,“ reagovala Cheryl sebavedomo.

Neobyčajná lovestory

Ako sa vôbec začala táto neobvyklá lovestory? Cheryl a Quran sa spoznali na  sociálnej sieti pred dvoma rokmi. Cheryl začala zverejňovať krátke videá, ktoré dostávali negatívne komentáre. Práve Quran bol ten, kto sa jej zastal a povzbudil ju, aby pokračovala v tom, čo robí. Z ich priateľstva sa postupne vyvinula láska aj v reálnom živote. Cheryl bola pre Qurana prvou partnerkou a po ôsmich mesiacoch sa stala jeho snúbenicou. V septembri 2021 uzavreli manželstvo, ktoré online sledovalo viac ako 20 tisíc ľudí.

Mnohí ľudia považujú manželstvo 25-ročného Qurana a 62-ročnej Cheryl  za falošné. Qurana obviňujú, že využíva svoju staršiu manželku len na zviditeľnenie.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 24. mája 2024

Som milovníčka dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.