Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Groupama rozvíja strategické partnerstvo s OTP Bankou

reklama:
Groupama rozvíja strategické partnerstvo s OTP Bankou

Úspešná spolupráca poisťovne Groupama a OTP Banky, ktorá je jej strategickým partnerom, aj naďalej pokračuje. Súčasťou nového Mobil bankingu OTP Banky je aj možnosť uzavretia cestovného poistenia.

„Cestovné poistenie v Groupame si môže klient teraz rýchlo a jednoducho uzavrieť v mobilnej aplikácii OTP Banky. Výhodou je úhrada poistného priamo v aplikácii. Sme veľmi radi, že rozširovanie našej dlhodobej spolupráce prináša výsledky, ktoré ocenia nielen naši klienti, ale aj klienti OTP Banky,“ hovorí riaditeľ poisťovne Groupama, Ladislav Gajdoschík.

„Výsledky už za taký krátky čas potvrdzujú, že rozšírenie produktového portfólia o cestovné poistenie v Mobil bankingu bol krok správnym smerom. Cestovné poistenie tak môžu naši klienti uzatvoriť cez svoj telefón aj na poslednú chvíľu, napríklad cestou na letisko. Niekoľkoročnú spoluprácu s poisťovňou Groupama sme týmto krokom posunuli na vyššiu úroveň a radi by sme do budúcna spoločne priniesli klientom aj ďalšie užitočné služby,“ zhodnotil spoluprácu riaditeľ odboru riadenia produktov OTP Banky, Zdeněk Dufek.

Poistenie priamo v Mobil bankingu prináša aj ďalšie výhody, ako napríklad možnosť poistenia seba alebo kohokoľvek iného, najviac až do desať osôb. Na výber majú klienti z troch balíkov: Optimum, Standard, Exclusive a vybrať si môžu medzi krátkodobým poistením alebo celoročným poistením bez podmienky návratu na Slovensko.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 26. novembra 2018

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.