Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dôvody, prečo muži majú radi ženy cez 40: Zistite, čo ich robí tak atraktívnymi

reklama:
Dôvody, prečo muži majú radi ženy cez 40
Dôvody, prečo muži majú radi ženy cez 40: Zistite, čo ich robí tak atraktívnymi Foto: www.freepik.com

Ženy staršie ako 40 rokov sú pre mnohých mužov veľmi príťažlivé. Nie je to len kvôli ich zrelej kráse, ale aj kvôli ich osobnosti, skúsenostiam a sebavedomiu. Čo je na nich tak fascinujúceho? Pozrime sa na 6 dôvodov, ktoré vám dokážu, že ženy nad 40 sú extrémne atraktívne.

1. Sú nezávislé a sebavedomé

Ženy staršie ako 40 rokov už vedia, kto sú a čo chcú. Nepotrebujú sa uisťovať o svojich kvalitách alebo hľadať utvrdenie od mužov. Sú samy sebou a nepodliehajú tlaku spoločnosti alebo módy. Majú svoj štýl, názor a postoj. A práve to je pre mužov veľmi sexy a príťažlivé.

2. Sú skúsené a múdre

Ženy staršie ako 40 rokov už majú za sebou životné skúsenosti, ktoré ich mnohému naučili. Vedia druhým poradiť, podporiť ich alebo motivovať. Vedia, ako riešiť problémy, ako komunikovať a ako byť tolerantní. Majú širší rozhľad a väčší nadhľad. Muži sa od nich môžu učiť a obdivovať ich.

3. Sú úprimné a priame

Ženy nad 40 rokov nemajú čas na hry a drámy. Hovoria, čo si myslia, a chcú počuť pravdu. Nie sú zákerné ani manipulatívne. Sú čestné a lojálne. Muži sa vedľa nich cítia oveľa pokojnejšie.

4. Sú pohodové a vtipné

Ženy staršie ako 40 rokov si už vedia užiť život a baviť sa. Neberú sa veľmi vážne a vedia sa smiať aj samy sebe. Neriešia každú maličkosť, nie sú hádavé alebo mrzuté. Naopak sú často spoločenské a veselé, a túto povahu na nich muži oceňujú.

5. Sú vášnivé aj nežné

Ženy staršie ako 40 rokov vedia, čo chcú aj čo chcú muži. Nie sú hanblivé ani frigidné. Sú otvorené novým zážitkom a experimentom. Vedia byť nežné aj divoké. Majú rady sex a vedia si ho užiť. Tieto ženy mužov veľmi vzrušujú.

6. Sú krásne a atraktívne

Ženy staršie ako 40 rokov sú krásne aj bez make-upu alebo plastických operácií. Majú prirodzený šarm a charizmu. Vedia sa obliekať vkusne a elegantne. Majú pekné tvary. Nie sú fixované na svoj vzhľad ani na svoju váhu. Pre mužov sú veľmi očarujúce a prirodzené.

Každý muž má svoje preferencie a každá žena je jedinečná. Dôležité je, aby sa vo vzťahu obaja cítili dobre a spokojne. A to nezáleží na veku, ale na láske, rešpekte a porozumení.

Zdroj: www.svetzeny.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 18. októbra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.