Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tehotenstvo týždeň po týždni

Tyzdne.jpg

Čakáte bábätko? Gratulujeme. Iste už tušíte, že máte pred sebou najdobrodružnejšie týždne svojho života. Ak hľadáte komplexného sprievodcu, s ktorým budete môcť sledovať vaše tehotenstvo týždeň po týždni, ste na správnej adrese.

Odpovede na všetky vaše otázky

Na tehotenskom teste sa objavili dve čiarky a vám srdce piští radosťou, pretože vo vašom brušku rastie nový život. Hlavou vám víri najmenej milión otázok a vy máte pocit, že ani tých 270 dní, ktoré za ideálnych okolností trvá ľudská gravidita, vám nemôže stačiť na ich zodpovedanie.

Ako sa vyvíja bábätko pod vašim srdcom, v ktorom týždni by ste mali cítiť jeho prvé kopnutie, koľko by malo merať či vážiť? Aké vyšetrenia si poznačiť do diára a ako prispôsobiť svoj životný štýl novej situácii? A čo sa bude diať počas nasledujúcich 9 mesiacov s vašim vlastným telom? To všetko a ešte omnoho viac sa dozviete prostredníctvom nášho veľkého tehotenského seriálu.

Vyberte si týždeň tehotenstva

Deväť mesiacov zmien

Postupne vás prevedieme 40 týždňami vývoja celkom nového človiečika. Aby vyrástol v dokonalú ľudskú bytosť, má pred sebou veľa práce. Jeho rast, vývin dôležitých orgánov, a vôbec, celý proces zmeny pomerne jednoduchého embrya na nádherné bábätko, delíme na tri základné obdobia:

Každé z týchto období je niečím špecifické, má svoje pozitíva, ale i tienistejšie stránky spojené s rôznymi rizikami, o ktorých je lepšie vedieť. Zistite, aké prvé symptómy vás s veľkou pravdepodobnosťou potrápia na začiatku tehotenstva, aj s ktorými ťažkosťami sa môžete stretnúť neskôr. Prostredníctvom jednotlivých častí nášho seriálu sa tiež dozviete, kedy sa vám začne zaguľaťovať bruško, a dáme vám rôzne tipy, ako sa cítiť aj napriek pribúdajúcim kilám ako bohyňa.

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.