Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bábätko (0 – 12 mesiacov)

Babatko.jpg

Blahoželáme! Vaše bábätko je na svete a starostlivosť oň je tá najkrajšia povinnosť. Užívajte si každú chvíľku, dotyk a pohladkanie bábätka, ktoré príde. Čo vás čaká? Ako byť pripravená? Na čo nezabudnúť?

Vyberte si mesiac

Prvý rok s bábätkom Vám môže pripadať ako maratónsky beh: budete unavená, bez akejkoľvek predstavy, čo Vás čaká za ďalšou zákrutou a cieľová páska v nedohľadne. Nič ale nie je také beznádejné, ako to na prvý pohľad vyzerá. Budeme Vás sprevádzať i naďalej a niektoré rady, tipy a informácie Vám určite prídu vhod a uľahčia Vám život. Nestresujte sa a robte len to, čo je potrebné. Odpočívajte, keď bábätko spinká a nehanbite sa požiadať o pomoc svojich blízkych.

A nezabudnite – stali ste sa mamičkou, čo je samo osebe úžasné a nič Vás teda nemôže vyviesť z miery! Snažte sa užiť si každý krásny okamih s Vaším novorodeným bábätkom.

Zapojte sa do diskusie novorodenec a dojča alebo batoľatá.

Ďalšie rady pre mamičky nájdete na www.NIVEA.sk/baby

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.