Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aká je ideálna žena podľa mužov? Krásna byť nestačí!

reklama:
Aká je ideálna žena podľa mužov? Krásna byť nestačí!
Aká je ideálna žena podľa mužov? Krásna byť nestačí! Foto: www.freepik.com

Ísť na rande a nájsť tú pravú? To už je dnes skôr námet na romantický film. Alebo nie? Muži aj ženy hľadajú svoj vhodný náprotivok a niekto z nich má šťastie a na prvom rande narazí na toho pravého partnera. Niekedy to chvíľu trvá. Ak si myslíte, že vám stačí krása, ste na omyle.

Ako celé randenie a hľadanie tej pravej partnerky vidia muži? Aké vlastnosti by mala mať žena, ktorú si muži vyberajú a sú s nimi celý svoj život? Požiadavky sa môžu trochu líšiť u každého muža, ale väčšina z nich sa na daných vlastnostiach zhodne. A aká by mala byť žena, ktorú si vyberú na celý život? Na čom skutočne mužom u žien záleží a čo na nich oceňujú?

Nezávislá

Muži sú radi, keď môžu svojej partnerke pomôcť a byť na chvíľu za hrdinu, ale mať po boku ženu, ktorá nie je na nich a ich rozhodnutia závislé je tiež dôležité. Nadýchnuť sa, ísť s kamarátmi na pivo, zahrať sa s kolegami gulečník bez toho, aby ich doma čakala vyčítavá žena. Chcú sa sústrediť na svoju kariéru, budovať si spokojný život ak tomu im dopomôže žena, ktorá bude nezávislosť budovať s ním.

Empatická

Empatia je dôležité pre mnoho ľudí, pochopiť a vcítiť sa do druhého je vlastnosť, na ktorej stavia mnoho žien. A mať doma takú, ktorá aj napriek tomu, že nerozumie tomu, čo riešite, vyjadrí porozumenie a pochopenie, je výhra. Podporovať partnera v jeho snoch a túžbach je dôležité a empatia by mala fungovať nielen v prípade ženy, ale aj muža. Jedine tak spolu partneri porastú a dosiahnu všetko, čo chcú.

Má zmysel pre humor

Umenie smiať sa, robiť si srandu z druhých, ale aj zo seba je niečo, čo mnoho z mužov berie ako veľmi dôležité. Smiech vie ľudí spájať a vo chvíli, keď ich vám ťažko vie odľahčiť situáciu a dodať jej nový rozmer. Muži navyše milujú, keď sa ženy smejú a ženy po svojom boku rady budú mať partnera, s ktorým sa smejú aj v tých najťažších chvíľach.

Dôveryhodná

Dôvera je vo vzťahu dôležitá. Navzájom si veriť, mať v druhom oporu a istotu, že aj keď sa v živote stane veľa zlého, stále máte svojho partnera, ktorému sa môžete zveriť, je pre mnoho mužov tým, čo požadujú od partnerky. Vzťah založený na dôvere má také pevné základy, ktoré sa len tak nerozsypú.

Pohodová

Muži majú veľmi rady ženy, ktoré si oblečú pekné a sexy šaty, lodičky a povzbudzujú tak mužskú fantáziu. Rovnako tak, ako milujem ženu, ktorá si na seba oblečie pohodlné oblečenie, doplní ho botaskami a zapôsobí aj bez sexi výstrihov či ihlových topánkach. Skrátka muži potrebujú vedieť, že majú vedľa seba ženu, ktorá sa nezľakne žiadnej situácie a vie zapôsobiť.

Sebavedomá

Spokojná žena rovná sa spokojný muž. A žena musí byť spokojná najskôr sama so sebou a s tým, čo v živote má alebo s tým, kam smeruje. Muži nechcú ženu, ktorá nevie, čo jej chýba, nemá svoje ciele a sny a nemá sebavedomie. Ženy, ktoré sú samy sebou a sebavedomé v sebe majú určitý druh energie, ktorý mužom pripadá veľmi sexy.

Zdroj: www.svetzeny.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 4. apríla 2024

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.